У Великій Британії продають цілий острів-фортецю, де збереглися гармати 18-го століття

Джерело: Sky News

У Великій Британії біля узбережжя Девону виставили на продаж острів Дрейка, який має приватний пляж, укріплення і дозвіл на будівництво розкішного готелю. Територія охоплює понад 2 га, а на самому острові й досі збереглися гармати 18-го століття, які також включено в продаж.

Фото: Sky News

Острів Дрейка, розташований всього за 600 ярдів від Плімута, використовувався як військовий оборонний об’єкт протягом століть.

До острова на човні можна потрапити менше як за 10 хвилин. По прибуттю одразу видно старі казарми, артилерійські батареї, снарядні шахти та підземні склади пороху.

Фото: Sky News

Історія острова налічує понад 2000 років, а його перша зареєстрована будівля датується 1135 роком, розповів нинішній власник, місцевий бізнесмен Морган Філліпс. Чоловік придбав острів у 2019 році за понад 7,7 млн доларів і клопотав над отриманням дозволу на будівництво готелю на 43 номери. Він також проводить екскурсії для груп.

Фото: Sky News

Острів названо на честь сера Френсіса Дрейка, який у 1577 році вирушив звідси у своє кругосвітнє плавання. Хочу точну ціну не вказано, вартість ремонту оцінюється приблизно у 32 млн доларів. Продажем острова займається Алі Рана з компанії Carter Jonas.

Фото: Sky News

Пропозиції включають перетворення господарських будівель на спальні, а також можливе використання острова як весільного майданчика, де гості могли б залишатися, і де можна було б розмістити ресторан або кафе, – зазначив Рана.

Фото: Sky News

Фото: Sky News

Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.  

NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.

Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.

Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.

90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.