У Великій Британії розпустили парламент напередодні дострокових виборів

Джерело: сайт британського парламенту

30 травня 2024 року у Великій Британії розпустили парламент напередодні дострокових виборів, які відбудуться 4 липня 2024 року.

Заява про розпуск парламенту підтвердила, що всі справи у Палаті громад та Палаті лордів вже завершені, і на цей момент у парламенті відсутні будь-які депутати. Місця у Палаті громад залишаються вакантними до проведення загальних виборів 4 липня 2024 року.

Ця дія є стандартною процедурою перед проведенням виборів відповідно до британського законодавства, яке вимагає розпуску парламенту за 25 робочих днів до виборів.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.