У військовій частині під Москвою знищено два радіолокаційні комплекси – ГУР МО

Джерело: ГУР МО

У Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що в ніч з 6 на 7 лютого у місті Долгопрудний, поблизу Москви, були знищені два радіолокаційні комплекси “Валдай”. Російські військові використовували ці системи для цілодобового автоматичного виявлення та протидії безпілотним літальним апаратам.

“Валдай” — це новітня розробка російського військово-промислового комплексу, перший зразок у своєму класі, який був прийнятий на озброєння армії Росії.

Військова частина, на території якої сталося знищення “Валдаїв”, відповідає за забезпечення безпеки повітряного простору над Москвою.

Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.

У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.