У Вінниці збільшили фінансування двох комунальних медіа до 78 млн

Джерело: Інститут масової інформації

У 2025 році Вінницька міська рада передбачила фінансування на комунальні медіа у понад 78 млн грн. Бюджет міська рада ухвалила 20 грудня.

Так, згідно з ухваленим проєктом бюджету, фінансування комунальних медіа суттєво зросте.

Зокрема планується виділити понад 78 млн грн. Міське комунальне підприємство “Інформаційно-телевізійне агентство ВІТА” отримає понад 57 млн грн. Тоді як на радіо “Місто над Бугом” передбачено фінансування в розмірі понад 21,5 млн грн.

Водночас у 2024 році загалом на підтримку комунальних медіа виділили близько 51 млн грн. Зокрема, на діяльність ВІТА виділяли 36,7 млн грн, а на радіо – 14,6 млн грн.

Обидва медіа є комунальними підприємствами та фінансуються коштом міського бюджету. Їхня діяльність спрямована на інформування мешканців про події в місті, висвітлення роботи міської влади та популяризацію місцевих ініціатив. Телеканал “ВІТА” заявляє про щомісячну аудиторію в 13 млн глядачів (усе населення Вінниччини трохи більш як 1,5 млн).

Загалом бюджет Вінниці становитиме 6,52 млрд грн.

У квітні Вінницька міська рада змінила керівника комунального телеканалу “ВІТА”. Новим очільником став Володимир Липовий.

На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.

Американський консервативний оглядач Такер Карлсон заявив, що не підтримуватиме Республіканську партію на майбутніх проміжних виборах у США. Разом з тим, журналіст поки не визначився зі своєю подальшою позицією.

Рекса Гоєрманна, якого вважають одним із найвідоміших серійних убивць у сучасній історії Нью-Йорка, засудили до довічного ув’язнення без права на дострокове звільнення за вбивство восьми жінок. Одним із ключових доказів у справі стала ДНК, вилучена з коробки від піци.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.

У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.