У Запоріжжі взимку може взагалі не бути електрики, – голова ОВА
Джерело: Іван Федоров в ефірі телемарафону “Єдині новини”
Керівник Запорізької ОВА Іван Федоров закликав жителів Запоріжжя готуватися до можливої відсутності електропостачання взимку 2024/2025 років.
“Я всім кажу, що ми повинні готуватися до того, що електрики не буде взагалі. Може, це не подобається. Тому що ми оперуємо такими категоричними речами. Але готуймося до найгіршого. Буде краще — буде супер”, — сказав він.
Федоров прогнозує, що взимку в Запоріжжі може не бути й централізованого електропостачання на водонапірні станції.
“Що ми повинні зробити? Ми повинні двічі зарезервувати. Встановити один генератор і другий”, — пояснив чиновник.
Щодо теплопостачання, на всі великі котельні в регіоні планується встановлення когенераційних установок. 15 листопада перші установки будуть на території Запоріжжя.
- 23 жовтня через атаки російських військ енергооб’єкти в шести областях України зазнали пошкоджень, що призвело до знеструмлення споживачів. Найбільше постраждали Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Полтавська, Сумська та Харківська області.
- НЕК “Укренерго” отримала перший трансформатор у межах проєкту REPOWER, що реалізується за підтримки Світового банку. Як повідомляється, трансформатор призначений для підстанції напругою 750 кВ і сприятиме підвищенню надійності передачі електроенергії до мереж обленерго.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.