У Запоріжжі зросла кількість постраждалих унаслідок нічної атаки РФ
Джерело: Іван Федоров
У Запоріжжі значно зросла кількість постраждалих унаслідок ракетного обстрілу міста вночі 23 січня.
За останніми даними, поранень зазнали 25 осіб. Кількість жертв не змінилась – одна людина.
Серед постраждалих – 2- місячна дитина, рятувальники та енергетики.
До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.
“Без електрики залишилися мешканці та об’єкти критичної інфраструктури – котельні, заклади охорони здоров’я та соцзахисту”.
Станом на зараз без електроенергії понад 20 тисяч абонентів, ще 17 тисяч – без теплопостачання.
- У Запоріжжі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару 18 січня. Рятувальники витягли з-під завалів тіло загиблого чоловіка.
Талібан наказав заборонити державним службовцям по всьому Афганістану використовувати смартфони.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Американські спецпризначенці під час навчань на Філіппінах уперше в Індо-Тихоокеанському регіоні застосували морські дрони сімейства Magura, розроблені в Україні. Дрони уразили списане судно-мішень, продемонструвавши технологію, яку Україна вже використовувала проти російського Чорноморського флоту.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Білорусь пів впливом Росії завершує будівництво інфраструктури вздовж кордону з Україною.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.