У Запоріжжі зросла кількість постраждалих унаслідок нічної атаки РФ
Джерело: Іван Федоров
У Запоріжжі значно зросла кількість постраждалих унаслідок ракетного обстрілу міста вночі 23 січня.
За останніми даними, поранень зазнали 25 осіб. Кількість жертв не змінилась – одна людина.
Серед постраждалих – 2- місячна дитина, рятувальники та енергетики.
До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.
“Без електрики залишилися мешканці та об’єкти критичної інфраструктури – котельні, заклади охорони здоров’я та соцзахисту”.
Станом на зараз без електроенергії понад 20 тисяч абонентів, ще 17 тисяч – без теплопостачання.
- У Запоріжжі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару 18 січня. Рятувальники витягли з-під завалів тіло загиблого чоловіка.
Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.
Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.