У Запорізькій області під час конфлікту між кадирівцями та дагестанцями з числа ЗС РФ вбито кілька десятків окупантів
12 серпня до селища Михайлівка, Василівського району Запорізької області, прибули російські пропагандисти для зйомки сюжету про “великий внесок” кадирівського високопосадовця в розбудову окупованих територій.
Джерело: “Спротив“.
Того ж дня близько 20:00 в районі Центрального парку селища між кадирівцями та дагестанцями з іншого підрозділу відбулася суперечка, причини якої не зазначено.
В ході суперечки один з окупантів відкрив вогонь у повітря, опісля почалася бійка. Одному з окупантів завдано чисельних колото-різаних ушкоджень, несумісних із життям. Після цього завʼязалася перестрілка з застосуванням підствольних гранатометів, ручних гранат та стрілецької зброї.
Дагестанці перемогли кадирівців. Під час сутички вбито 20 і поранено 40 окупантів з обох сторін.
Командира кадирівського підрозділу командири окупантів покарали: відправили на передові позиції.
- Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький попередив: РФ може скоїти акт ракетного тероризму 24 серпня, у День Незалежності України.
У тимчасово окупованому Луганську так званий “Верховний суд ЛНР” засудив громадянина Австралії Оскара Дженкінса до 13 років ув’язнення в колонії суворого режиму. Його засудили за звинуваченням у “найманстві”.
У Генеральному штабу ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 16 травня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень.
15 травня Київрада за ініціативи мера Віталія Кличка, затвердила нові заходи соціальної підтримки столичних мешканців. Окрім 10 тисяч разової допомоги містянам, домівки котрих постраждали від російських атак, Київ додатково надаватиме кошти тим, хто потребуватиме тимчасової оренди житла на час відновлення пошкодженого.Мова про 40 тисяч разової підтримки та 20 тисяч — щомісячної.
15 травня президент Володимир Зеленський своїм указом затвердив склад української делегації для переговорів із Росією у Стамбулі.
Європейський Союз скоригував критерії, за якими оцінюється можливість виключення російських олігархів із санкційних списків. Приводом для посилення стали спроби фігурантів обмежувальних списків оскаржити санкції в Суді Європейського Союзу, заявляючи про їхню “неправомірність”.