Росіяни атакували Київ: загинуло двоє осіб, є постраждалі та руйнування

Джерело: Тимур Ткаченко

Вночі 22 жовтня російські окупаційні війська завдали удару по українській столиці. Є загиблі, поранені та руйнування.

Про атаку місцева влада, повідомила близько 1:00. Наслідки зафіксовано у кількох районах.

Зокрема, за повідомленням глави КМВА Тимура Ткаченка, у Печерському районі пошкодження у дворі житлового будинку: зайнялись автомобілі.

У Дніпровському районі – падіння фрагментів ворожих цілей, поодинокі вибиті вікна внаслідок ударної хвилі. У цьому ж районі унаслідок атаки сталась пожежа на 8-9 поверхах багатоповерхівки.

У Дарницькому районі за двома адресами — пожежа у житловій багатоповерхівці та нежитловій будівлі.

У Деснянському районі ворожий БпЛА впав на відкритій території.

Також Ткаченко повідомив, що унаслідок російської атаки загинуло двоє осіб, ще двоє зазнали поранень.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.