У Запорізькій області росіяни проводять вербування місцевих мешканців на службу до ЗС РФ – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни активізували вербування місцевих мешканців до лав Збройних сил Росії.

Відтак, росіяни поширюють листівки та інші агітаційні матеріали із закликом вступати на службу за контрактом до ЗС РФ. Головну мотивацію окупанти вбачають у грошовому забезпеченні.

Раніше ворог створив “добровольчі корпуси”, але охочих вступити туди серед місцевих мешканців не виявилось. Відтак всі ці корпуси укомплектовані переважно з росіян і найманців з інших країн.

За даними ЦНС, тепер окупанти проводять вербування за гроші, сподіваючись досягти результату за допомогою гуманітарної кризи, яку самі ж росіяни й створили в регіоні.

“Росіяни продовжують налагоджувати роботу військкоматів на ТОТ й планомірно готуються до початку примусової мобілізації мешканців півдня України”, – наголосили у ЦНС.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.