У ЗМІ опублікували супутникові фото з аеродрому Луганська, який нещодавно атакували ЗСУ

Джерело: Радіо Свобода

ЗМІ опублікували супутникові фото з аеродрому ТО Луганська, який днями вразили українські захисники.

Збройні сили України завдали ударів по аеродрому Луганського авіаучилища.

Супутникові фото за 28 травня свідчать, що після атаки на аеродромі виникла масштабна пожежа. Вогонь слабнув на північ від злітно-посадкової полоси.

У ЗМІ додали, що супутникові фото цього ж місця від 10 травня свідчать, що тут окупанти розмістили радіолокаційний комплекс “Небо-М”, який виявляє аеродинамічні та балістичні об’єкти на середніх та великих висотах.

Як відомо, луганський аеродром було атаковано 27 травня. У Луганській ОВА повідомляли, що приліт стався в об’єкт колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів та авіаційного ремонтного заводу, який розташований поряд.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.