У ЗСУ триває реалізація проєкту НАТО з відновлення психологічної стійкості військовослужбовців
Джерело: Генеральний штаб ЗСУ
НАТО продовжує надавати допомогу Збройним силам України у сфері психологічної підтримки військовослужбовців.
Відтак, у ЗСУ успішно триває реалізація проєкту НАТО з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців – учасників бойових дій.
Протягом липня-вересня в межах проєктної діяльності проведено 31 навчальний тренінг, в яких взяли участь понад 1 тисяча військовослужбовців Сил оборони України.
Під час навчання учасники тренінгів мають змогу не лише отримати кваліфіковану психологічну допомогу згідно з визнаними міжнародними практиками і протоколами, а й опанувати низку практичних навичок з психологічної підтримки і самодопомоги, які можуть бути корисними під час виконання завдань у бойових умовах.
Результати роботи та відгуки командирів військових частин, де проводились зазначені тренінги, свідчать про те, що даний проєкт НАТО якісно підсилив існуючу систему психологічної підтримки військовослужбовців.
За даними Генштабу ЗСУ, в межах проєкту до кінця 2023 року заплановано проведення 65 триденних тренінгів для військовослужбовців Сил оборони України. Практичну реалізацію проєкту забезпечує громадська організація “Ліга офіцерів”, яка з 2014 року системно працює у напрямку психологічної підтримки військовослужбовців.
- Чому вижив він, а не побратим. Чому був саме той наказ, а не інший – лікар-психотерапевт про трансформацію, яку проживають військовослужбовці.
Росіяни двічі атакували рятувальників ДСНС, які проводили аварійно-рятувальні роботи на Херсонщині. Одного рятувальника госпіталізовано.
У вівторок, 21 січня, внаслідок удару російських безпілотників по селу Гоптівка Харківської області загинули двоє чоловіків.
Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила наслідки російських ударів по Миколаєву та Сумах.
На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.
Дослідження ІМІ виявило, що майже половина матеріалів про ТЦК у популярних телеграм-каналах є недостовірними через відсутність джерел.