У ЗСУ триває реалізація проєкту НАТО з відновлення психологічної стійкості військовослужбовців

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ
НАТО продовжує надавати допомогу Збройним силам України у сфері психологічної підтримки військовослужбовців.
Відтак, у ЗСУ успішно триває реалізація проєкту НАТО з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців – учасників бойових дій.
Протягом липня-вересня в межах проєктної діяльності проведено 31 навчальний тренінг, в яких взяли участь понад 1 тисяча військовослужбовців Сил оборони України.

Зображення: Генштаб ЗСУ
Під час навчання учасники тренінгів мають змогу не лише отримати кваліфіковану психологічну допомогу згідно з визнаними міжнародними практиками і протоколами, а й опанувати низку практичних навичок з психологічної підтримки і самодопомоги, які можуть бути корисними під час виконання завдань у бойових умовах.
Результати роботи та відгуки командирів військових частин, де проводились зазначені тренінги, свідчать про те, що даний проєкт НАТО якісно підсилив існуючу систему психологічної підтримки військовослужбовців.

Зображення: Генштаб ЗСУ
За даними Генштабу ЗСУ, в межах проєкту до кінця 2023 року заплановано проведення 65 триденних тренінгів для військовослужбовців Сил оборони України. Практичну реалізацію проєкту забезпечує громадська організація “Ліга офіцерів”, яка з 2014 року системно працює у напрямку психологічної підтримки військовослужбовців.
- Чому вижив він, а не побратим. Чому був саме той наказ, а не інший – лікар-психотерапевт про трансформацію, яку проживають військовослужбовці.
24 квітня Головне управління розвідки Міноборони поінформувало, що на аеродромі “Ростов-на-Дону центральний” згорів багатоцільовий винищувач Су-30СМ. Вартість літака оцінюється у 50 мільйонів доларів.
Третина американців попалася на російську дезінформацію та інші фейкові заяви в Інтернеті. Про це свідчить національне опитування YouGov, проведене на замовлення компанії NewsGuard, котра спеціалізується на перевірці достовірності інформації.
У перший візит президента України до ПАР із моменту встановлення дипломатичних відносин між двома державами, Володимир Зеленський передав Сирілу Рамафосі список із 400 українських дітей, викрадених Росією.
Американський журнал The Times опублікував відео з наслідками російського удару по Києву, внаслідок якого загинуло щонайменше десять осіб, поранено – 90.
Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.