Удар по Харкову 7 червня: шестеро загиблих, пошукові роботи завершили
Джерело: Ігор Терехов/Telegram
Станом на вечір 12 червня у Харкові зросла кількість загиблих до шести осіб внаслідок російської атаки по місту 7 червня. Наразі рятувальні заходи завершили.
Тіло останньої жертви деблокували з-під завалів.
Щойно на місці суботнього удару по цивільному підприємству знайдено тіло шостої людини, яка вважалася зниклою. Пошукову операцію, яка тривала кілька останніх днів, закінчено, – зазначив мер Терехов.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов підтвердив, що тіло шостої людини вилучили з-під завалів цивільного підприємства в Київському районі Харкова.
Наразі пошуково-рятувальні заходи, які тривали цілодобово, завершено.
Як відомо, 7 червня російські війська завдали масованого удару по цивільному об’єкту в Харкові.
Унаслідок атаки зруйновано кілька виробничих будівель, сталися обвали конструкцій, виникли масштабні пожежі.
Надзвичайникам вдалося врятувати двох людей.
У ніч на 12 червня війська РФ атакували 63-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Чауда – ТОТ Криму.
Основні напрямки повітряного удару – Харківщина, Донеччина та Одещина.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Так, протиповітряною обороною знешкоджено 49 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півдні та півночі країни. 28 — збито вогневими засобами ураження, 21 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ.
Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у семи локаціях, падіння збитих (уламки) у чотирьох локаціях.
- Уночі 12 червня війська РФ атакували Харків низкою БпЛА. У місті значні руйнування, понад десяток осіб – серед яких діти – постраждали.
12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.
За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.
Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.
Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.