Удар РФ по «Епіцентрі» в Харкові: четверо загиблих та 40 поранених
Джерело: міський голова Ігор Терехов
Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Фото: Харківська обласна прокуратура

Фото: Харківська обласна прокуратура
Нагадаємо, що міський голова ІгорТерехов о 16:01 в суботу, 25 травня, повідомив про приліт у спальному районі міста. Внаслідок атаки спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.
“Маємо велику кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торговельному центру, де знаходилося багато людей – це чистий тероризм”, – написав Терехов.

Фото: Харківська обласна прокуратура
За отриманою інформацією, у будівлі перебувало понад 200 людей. Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов заявив, що ворог атакував КАБами.
- Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.
- Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.
- Після опівночі 25 травня російські окупанти вкотре атакували Харків ракетами. Є влучання та руйнування.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.