Удар РФ по «Епіцентру»: фахівці ідентифікували тіло батька 8-річного хлопчика

Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Після ДНК-дослідження фахівці ідентифікували тіло 38-річного працівника гіпермаркету, який атакували російські війська 25 травня.  

Після обстрілу “Епіцентру” 38-річний співробітник магазину не вийшов на зв’язок. Наступного дня у його 8-річного сина Михайла відібрали біоматеріал на аналізи для ідентифікації одного з тіл загиблих. 

Фото: Нацполіція

ДНК-тест підтвердився — один із загиблих є батьком хлопчика.

Станом на сьогоднішній ранок, 28 травня, пошукові роботи та ідентифікація тіл загиблих тривають.

Нагадаємо, що 25 травня російські війська цілий день атакували Харків, внаслідок чого поранено майже 60 осіб. Поліція Харківської області закликала родичів жертв внаслідок атаки РФ по “Епіцентру” здавати своє ДНК для упізнання.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.