Удар РФ по «Епіцентру» у Харкові: кількість загиблих знову зросла

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Згідно з оновленими даними в лікарні помер 40-річний працівник “Епіцентру”, який зазнав вибухового поранення та численних опіків внаслідок атаки росіян. 

Отже, станом на зараз кількість загиблих зросла до 19. Також відомо про 49 постраждалих.

ДОВІДКА: війська РФ завдали удару по харківському “Епіцентру” вдень 25 травня. У Харкові цілодобово триває ДНК-дослідження, аби встановити жертв ракетного удару.

  • Група компаній “Епіцентр К” повідомила про намір надати грошову допомогу сім’ям загиблих унаслідок російських обстрілів по будівельному гіпермаркету 25 травня. Також компанія компенсує витрати на лікування та реабілітацію пораненим.
  • Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський прокоментував сьогоднішні обстріли росіянами Харкова, заявивши, що не варто вірити “казкам Кремля” про готовність до мирних переговорів.
  • Поліція Харківської області закликала родичів жертв внаслідок атаки РФ по “Епіцентру” здавати своє ДНК для упізнання.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.