Вдруге за два дні: у Києві пасажир потрапив під потяг метро. Зачинено одразу 2 станції

Джерело: КМДА/Telegram

На станції столичного метро “Золоті ворота” сьогодні, 28 червня, пасажир потрапив під потяг. Це призвело до змін у роботі “зеленої” лінії метрополітену.

“На станції “Золоті ворота” пасажир потрапив під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців”, –  зазначили  у КМДА.

Рух поїздів на лінії, як зазначається, організовано від станції “Червоний хутір” до “Кловської” та від “Сирця” до “Лук’янівської”.

“Станції “Золоті ворота”, “Палац спорту” та пересадочний вузол “Золоті ворота” – “Театральна” зачинені на вхід для пасажирів”, – йдеться у повідомленні.

Про зміни та відновлення руху повідомлять додатково.

UPD: Рух поїздів “зеленою” лінією метро відновили. З-під вагона дістали тіло жінки.

Нагадаємо, вранці 27 червня у столичному метро чоловік впав під потяг. Рятувальники деблокували потерпілого, його відправили до лікарні. Його, у шоковому стані, доправили до лікарні. Обійшлось без травматичної ампутації кінцівок.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.

Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.

В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.