Вдруге за два дні: у Києві пасажир потрапив під потяг метро. Зачинено одразу 2 станції

Джерело: КМДА/Telegram

На станції столичного метро “Золоті ворота” сьогодні, 28 червня, пасажир потрапив під потяг. Це призвело до змін у роботі “зеленої” лінії метрополітену.

“На станції “Золоті ворота” пасажир потрапив під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців”, –  зазначили  у КМДА.

Рух поїздів на лінії, як зазначається, організовано від станції “Червоний хутір” до “Кловської” та від “Сирця” до “Лук’янівської”.

“Станції “Золоті ворота”, “Палац спорту” та пересадочний вузол “Золоті ворота” – “Театральна” зачинені на вхід для пасажирів”, – йдеться у повідомленні.

Про зміни та відновлення руху повідомлять додатково.

UPD: Рух поїздів “зеленою” лінією метро відновили. З-під вагона дістали тіло жінки.

Нагадаємо, вранці 27 червня у столичному метро чоловік впав під потяг. Рятувальники деблокували потерпілого, його відправили до лікарні. Його, у шоковому стані, доправили до лікарні. Обійшлось без травматичної ампутації кінцівок.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.