Вдруге за два дні: у Києві пасажир потрапив під потяг метро. Зачинено одразу 2 станції
Джерело: КМДА/Telegram
На станції столичного метро “Золоті ворота” сьогодні, 28 червня, пасажир потрапив під потяг. Це призвело до змін у роботі “зеленої” лінії метрополітену.
“На станції “Золоті ворота” пасажир потрапив під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців”, – зазначили у КМДА.
Рух поїздів на лінії, як зазначається, організовано від станції “Червоний хутір” до “Кловської” та від “Сирця” до “Лук’янівської”.
“Станції “Золоті ворота”, “Палац спорту” та пересадочний вузол “Золоті ворота” – “Театральна” зачинені на вхід для пасажирів”, – йдеться у повідомленні.
Про зміни та відновлення руху повідомлять додатково.
UPD: Рух поїздів “зеленою” лінією метро відновили. З-під вагона дістали тіло жінки.
Нагадаємо, вранці 27 червня у столичному метро чоловік впав під потяг. Рятувальники деблокували потерпілого, його відправили до лікарні. Його, у шоковому стані, доправили до лікарні. Обійшлось без травматичної ампутації кінцівок.
- КП “Київський метрополітен” через дефіцит фахівців робітничих професій, що виник у зв’язку з міграцією та мобілізацією, збільшить інтервали між поїздами в пікові години.
- На станції метро “Звіринецька” з колійних стін демонтували стару назву “Дружби народів” та встановили два з чотирьох необхідних комплектів нової назви.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.
Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.
В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.