Україна разом із Rheinmetall утворили спільне підприємство
Джерело: прем’єр-міністр Денис Шмигаль
Німецький концерн Rheinmetall та “Українська оборонна промисловість” утворили спільне підприємство, яке буде обслуговувати та ремонтувати техніку, поставлену Силам оборони від наших союзників.
Як розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на шостому Німецько-українському економічному форумі під гаслом “Відновлення, розумне зростання та безпека”, передбачено роботи щодо локалізації виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall AG.
ТОВ “Рейнметал – Українська оборонна промисловість” зареєстровано 18 жовтня.
“Створення спільного підприємства є без перебільшення знаковою подією, яка виводить співпрацю між нашими країнами на якісно новий рівень та дозволить нам разом будувати арсенал вільного світу”, – наголосив прем’єр.
За словами міністра України з питань стратегічних галузей Олександра Камишіна, нині йдеться про одне з трьох спільних підприємств з українською промисловістю, спрямованих на розміщення виробництва зброї у державі, написало Politico.
“Німецькі компанії прагнуть розпочати місцеве технічне обслуговування (технічне обслуговування, ремонт та експлуатацію – ред.) зброї, яку вони відправили в Україну”, – сказав він.
Наступним етапом він назвав “логічний розвиток відносин” між Берліном і Києвом для “складання та виробництва” в Україні.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав чергове замовлення на артилерійські боєприпаси, призначені для України згідно з рамковою угодою з німецькими військовими, повідомила компанія у вівторок, 10 жовтня.
30 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон 4188-IX “Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.
Бюджетний комітет Німеччини закликав міністра фінансів Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні, повідомили джерела.
Для завершення війни проти України необхідно тиснути на Росію, адже саме Москва виступає агресором, наголосила глава дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас. Вона зазначила, що США повністю поділяють цю думку.
Хмельницька обласна рада має намір витратити 645 тисяч гривень на висвітлення своєї діяльності у 2025 році, повідомила пресслужба у відповідь на інформаційний запит ІМІ.
Глава РФ Володимир Путін неодноразово нахвалював міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат”, стверджуючи, що “аналогів у світі немає”, і кілька років обіцяв, що ось-ось поставить її на бойове чергування. Пропагандисти Путіна погрожували за допомогою “Сармата” стерти Велику Британію та Страсбург, де знаходиться Європарламент. Проте низка випробувань завершилася провалом: Росія не має необхідних компетенцій для створення таких ракет, якими ще за радянських часів займалися українські конструкторські бюро, повідомляють експерти.