Україна разом із Rheinmetall утворили спільне підприємство
Джерело: прем’єр-міністр Денис Шмигаль
Німецький концерн Rheinmetall та “Українська оборонна промисловість” утворили спільне підприємство, яке буде обслуговувати та ремонтувати техніку, поставлену Силам оборони від наших союзників.
Як розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на шостому Німецько-українському економічному форумі під гаслом “Відновлення, розумне зростання та безпека”, передбачено роботи щодо локалізації виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall AG.
ТОВ “Рейнметал – Українська оборонна промисловість” зареєстровано 18 жовтня.
“Створення спільного підприємства є без перебільшення знаковою подією, яка виводить співпрацю між нашими країнами на якісно новий рівень та дозволить нам разом будувати арсенал вільного світу”, – наголосив прем’єр.
За словами міністра України з питань стратегічних галузей Олександра Камишіна, нині йдеться про одне з трьох спільних підприємств з українською промисловістю, спрямованих на розміщення виробництва зброї у державі, написало Politico.
“Німецькі компанії прагнуть розпочати місцеве технічне обслуговування (технічне обслуговування, ремонт та експлуатацію – ред.) зброї, яку вони відправили в Україну”, – сказав він.
Наступним етапом він назвав “логічний розвиток відносин” між Берліном і Києвом для “складання та виробництва” в Україні.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав чергове замовлення на артилерійські боєприпаси, призначені для України згідно з рамковою угодою з німецькими військовими, повідомила компанія у вівторок, 10 жовтня.
У Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово окупованих територіях росіяни продовжують спонукати українських дітей робити доноси.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 24 грудня. Загалом від початку цієї доби відбулося 248 бойових зіткнень.
24 грудня керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що інформація про зниження мобілізаційного віку, існування якихось законопроектів, є брехнею.
Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що внаслідок затоплення російських танкерів у Чорному морі в місцях зимівлі дельфінів ссавці почали викидатися на чорноморське узбережжя.
Повітряно-космічні сили РФ отримали чергові партії бомбардувальників Су-34 і винищувачів Су-57. Ці постачання, найімовірніше, стали останніми у 2024 році.