Україна виборола «срібло» Олімпіади-2024 у каное-двійці

Джерело: Суспільне Спорт

Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок здобули “срібло” на Олімпіаді-2024 у веслуванні на “двійках” на дистанції 500 метрів.

Підходячи до Ігор у статусі віцечемпіонок, українки подолали два раунди на шляху до фіналу, де змагалися з іншими сильними командами.

На середині дистанції українки були шостими. Однак, у другій половині дистанції Лузан і Рибачок пришвидшились і фінішували другими з часом 1:54.30 хвилини, здобувши “срібло”. Першими фінішували китаянки, чемпіонки минулої олімпіади.

Срібна медаль стала 11-ю нагородою збірної України.

В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.

Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.

23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.

Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.

На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.