Україна з початку року майже на 25% наростила виробництво зброї

Джерело: Forbes

Протягом перших трьох місяців 2024 року в Україні наростили виробництво озброєння та боєприпасів на 24,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про свідчать дані Держстату про результати промисловості у першому кварталі.

У січні зростання склало 26,6% в порівнянні з січнем 2023 року, а у лютому воно досягло 29%. Однак у березні темпи виробництва знизились до 18,8% у порівнянні з показниками березня 2023 року.

Загалом же січневе виробництво зменшилося на 4% порівняно з груднем 2023 року, у лютому спостерігалося зниження на 8,2%. У березні обсяги виробництва перевищили показники лютого 2024 року на 1,3%.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.