Україна за добу експортує вдвічі більше електроенергії — Міненерго

Джерело: Міненерго

Українська енергосистема має стабільний баланс і значний запас резервів. Передбачається як імпорт, так і експорт електроенергії протягом доби.

Власної генерації вистачає для задоволення потреб усіх споживачів, а у резерві знаходиться 10 блоків теплової генерації.

Міністерство навіть не закликало до раціонального використання електроенергії під час пікових годин.

Протягом доби передбачається імпорт електроенергії на обсяг 1300 МВт год, а також експорт на обсяг 2700 МВт год.

Також протягом доби відновлено постачання електроенергії усім споживачам, які були відключені внаслідок обстрілу в Харкові, а також вуглевидобувним підприємствам Донеччини, що були відключені напередодні.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат трьох скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтор Конституції України.