Україна звернулася з вимогою забрати нейтральний статус у росіянки, яка хотіла дискваліфікувати Харлан

Джерело: сайт Федерація фехтування України.

До Міжнародної федерації фехтування (FIE) з вимогою звернулася Федерація фехтування України (ФФУ). У заяві йдеться виключити російську шаблістку Анну Смірнову зі списку нейтральних спортсменів.

Вона раніше намагалася добитися дискваліфікації українки Ольги Харлан через відмову потиснути їй руку.

У федерації пояснили, що росіянка демонструє в Instagram свою підтримку дій російської армії.

“Враховуючи, що це вже не перший випадок, коли у список нейтральних спортсменів потрапляють особи, які діють всупереч миротворчій місії олімпійського руху, демонструючи відкриту та активну підтримку злочинного геноциду солдат російської армії на українській землі, ми наполягаємо на тому, щоб виконавчий комітет FIE переглянув процес надання нейтрального статусу і зробив його більш ефективним та прозорим для всіх членів FIE”, – заявила федерація.

Крім того, 14 червня ФФУ зверталася до FIE з доказами щодо іншої російської фехтувальниці Валерії Кобзєвої. Її у підсумку було позбавлено нейтрального статусу.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.