Українці отримали вже понад 44,8 млн грн прибутку від купівлі військових облігацій у «Дії»

Джерело: Михайло Федоров у Telegram

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що українці отримали вже більше ніж 44,8 мільйона гривень прибутку від купівлі військових облігацій у застосунку “Дія”.

Очільник Мінцифри пояснив, що військові облігації – це цінні папери. Кожна облігація – це зброя та техніка для наших захисників.

“Купуючи їх, ви даєте державі в борг кошти і назад отримуєте їх з відсотками. Тобто підтримуєте країну та заробляєте. Вартість однієї облігації – від 940 грн, а максимальний річний прибуток – 18%”, – зазначив міністр.

Зараз у “Дії” доступні наступні облігації:

  • Євпаторія
  • Сімферополь
  • Ялта
  • Нова Каховка
  • Севастополь

“Це як донат, але з вигодою. Купуйте облігації в “Дії”, підтримуйте державу та заробляйте”, – закликав Федоров.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.