Українці змусили компанію Buy Me a Coffee видалити мем з північнокорейцем
Джерело: Інститут масової інформації
Завдяки зусиллям українців краудфандингова компанія Buy Me a Coffee видалила мем з зображенням північнокорейця.

Фото: imi.org.ua
Днями на платформі X компанія опублікувала допис із зображенням особи, схожої на північнокорейського солдата.
“Те відчуття, коли ти читаєш повідомлення від своїх прихильників”, – мовилось у написі до фото.
Як з’ясувалось, на фото дійсно зображено солдата КНДР, залученого до війни Росії проти України. Оригінал фото опублікував акаунт в інстаграмі, де також написано, що це солдат Північної Кореї, який воює проти України.

Фото: imi.org.ua
Українців обурив цей допис. Зокрема низка відомих користувачів – блогери, журналісти, волонтери – залишили відповідні коментарі.
“З вами все гаразд? Постити фото північного корейця, який приїхав убивати українців у війні з ознаками геноциду, просто заради жарту – це ж так охр*ненно смішно, чи не так? З таким же успіхом можна було б викласти фото Герінга. Або Гіммлера. Чому б і ні? Це теж смішно, чи не так?”, – зауважив журналіст і фотокореспондент Стас Козлюк.
Після обурених коментарів компанія видалила допис та перепросила за нього. У компанії пояснили, що мем був “недоречним”, і додали, його створив інший сервіс, де вони і беруть жартівливі дописи.
“І ми видалили його, щойно усвідомили помилку”.
У компанії додали, що шкодують про те, що їхній допис викликав образу і пообіцяли вживати заходів, аби надалі такого не сталось.
ДОВІДКА: Buy Me a Coffee – популярна платформа, завдяки якій можна збирати внески людям, що виготовляють контент.
Нещодавно видання ain.ua писало, що Buy me a Coffee обмежила можливості для виводу коштів для українських блогерів та блогерок, зареєстрованих на платформі.
- Українська співачка Катя Чиллі засудила встановлення Ханукії на Майдані, назвавши її символом “інших народів”. Вона вважає, що в центрі Києва під час війни має бути символ українського Різдва.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.