Україні вдалося повернути ще десятьох дітей незаконно вивезених в РФ

Джерело: Микола Кулеба/Facebook

Засновник гуманітарної організації “Врятуймо Україну”, уповноважений президента України з прав дитини у 2014 -2021 рр. Микола Кулеба повідомив, що 1 серпня в Україну вдалося повернути ще десятьох українських дітей, яких вивезли на свою територію росіяни.

Сьогодні іще 10 українських дітей повернулися в Україну. Ми щасливі, що попри всі складнощі й перешкоди нашій команді вдалося зробити це можливим, – зазначив Кулеба.

Він додав, що усього в межах дев’яти рятувальних місій Save Ukraine вже повернула в Україну 141 дитину.

Раніше Кулеба повідомляв, що всі діти, яких повернула в Україну організація “Збережи Україну”, заявили, що ніхто в Росії не шукає їхніх батьків в Україні. Та розповідав, що “були діти, які за п’ять місяців п’ять разів міняли місце проживання, деякі діти кажуть, що жили з щурами і тарганами”.

Зауважимо, з 2 травня всі дані про зниклих вносять в Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб, розроблений МВС спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти й іншими відомствами.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.