Україномовні аудіогіди з’явилися вже у 47 країнах світу

Джерело: пресслужба МЗС

За сприяння Посольства України в Перу в музеї “Місце пам’яті, толерантності та соціальної інтеграції” запрацював україномовний аудіогід. Це вже 47 країна світу, в якій з’явився аудіогід українською.

Аудіогід запрацював у музеї “Місце пам’яті, толерантності та соціальної інтеграції”. Цей заклад присвячений історіям тих, хто загинув від насильства комуністичних повстанських рухів і порушення прав людини з боку силовиків упродовж 1980–2000 років. Щомісяця музей відвідує близько 8 тисяч осіб.

Зауважується, що один із ключових проєктів культурної дипломатії, ініційований Першою леді України Оленою Зеленською, набирає обертів.

У відомстві додали, що цей проєкт – не лише можливість для українців за кордоном зберегти зв’язок зі своєю культурою, а й важливий крок для поглиблення міжнародного співробітництва та діалогу.

Перша леді висловила сподівання, що після перемоги в Україні також з’являться музеї, які збережуть увесь наш досвід і пам’ять про війну, щоб російська навала більше ніколи не повторилася.

Загалом нині доступні 87 аудіогідів українською в 47 країнах світу.

Триває 1003-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати  військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 728 тисяч осіб.

Уночі 22 листопада російські окупанти безпілотниками атакували Суми, поціливши по житловому мікройону. Є жертви, постраждалі та руйнування.

22 листопада відзначають День гуманного суспільства, День музиканта, День словників та енциклопедій та Міжнародний день сина. Християни сьогодні згадують апостола Филимона та тих, хто з ним.

За даними синоптиків у п’ятницю, 22 листопада, опади окутають фактично всю країну.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.