Українська художниця створила комікс про життя в окупованому росіянами Бердянську

Джерело: спільнота Mroko, яка перекладає манґу українською, та “Приморка.City“.

Українська художниця Катерина Шальнєва зробила комікс “Пекельний курорт. Моє життя в окупованому Бердянську”. В історії вона показала 10 ситуацій, які пережила до вересня 2022 року в тимчасово окупованому Бердянську.

Комікс “Пекельний курорт. Моє життя в окупованому Бердянську”

Після вересня дівчина залишила захоплене місто. Вона захотіла продемонструвати у коміксі те, що пережила.

“Я його роблю з вересня, і це вимагало багато часу та зусиль. Дуже хочеться донести до людей, що таке окупація. Хочеться, щоб про нас дізналися, тому що в інформаційному полі дуже мало інформації про окупацію, про Бердянськ, про Запорізький край” — поділилася Катерина в інтерв’ю виданню “Приморка.City”.

Фото з особистого архіву Катерини Шальнєвої / Світлина зроблена вже під час окупації Бердянську
Фото з особистого архіву Катерини Шальнєвої / Світлина зроблена вже під час окупації Бердянську

До кожної ситуації вона додала своєрідні метафори. Художниця зобразила людей та локації Бердянська. Ще вона проілюструвала свою родину і друзів.

Перший розділ видання безплатний, а другий — від 2 доларів. Переглянути комікс можна за посиланням.

“Увага! Всі персонажі та описувані події не є вигаданими. Будь-який збіг з реальними людьми або подіями, не є випадковістю”, — зазначено на одній зі сторінок першого розділу.

Комікс “Пекельний курорт. Моє життя в окупованому Бердянську”

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.