Українська співачка Даша Астаф’єва прихистила незвичайного домашнього улюбленця

Джерело: телеведуча в Instagram

Днями українська співачка та телеведуча Даша Астаф’єва поповнила свою родину ще однією твариною — цього разу нею стала маленька пташка галка. Вона назвала нового домашнього улюбленця Патрік.

За словами співачки, вона знайшла птаха на узбіччі дороги та вирішила прихистити.

“Захистила плюс ще одну дитину. Знайомтесь — Патрік, галка, яку ми знайшли на дорозі. Вивчивши, що шанс вижити у злітка, який випав з гнізда, але ще не вміє літати, ну зовсім невеликий, прийняли рішення забрати додому. Тепер він живе з нами. За тиждень дуже підріс, навчився самостійно їсти та пити, а вчора полетів (в сенсі почав літати)”, — поділилася телеведуча в Instagram.

Фото: Даша Астаф’єва / Instagram

Також вона поширила фотографію, як відреагували її собаки на появу нового друга.

Фото: Даша Астаф’єва / Instagram

Європейська комісія висловила критику на адресу телемарафону «Єдині новини», зокрема щодо його фінансування з державного бюджету та об’єктивності. Брюссель у жовтні офіційно озвучив занепокоєння цією ситуацією, що може мати значні наслідки для України.  

20-річна Софі Рейн стала сенсацією після того, як поділилася своїм річним доходом у $43 мільйони, отриманим завдяки публікаціям на платформі OnlyFans. Попри критику, молода модель впевнена, що її діяльність не суперечить християнським цінностям. 

У Великій Британії вперше пацієнтам з апное сну встановили імплант, який за допомогою стимуляції нервів язика допомагає краще дихати під час сну. Пристрій під назвою Genio, розроблений компанією Nyxoah, контролюється через спеціальний додаток.  

Юний індієць Гукеш Доммараджу став наймолодшим в історії абсолютним чемпіоном світу з класичних шахів, здобувши перемогу над Діном Ліженем із рахунком 7,5:6,5 у фіналі, що відбувся в Сінгапурі.  

Молдавські спецслужби підозрюють російського олігарха Романа Абрамовича у причетності до порушень під час президентських виборів та референдуму щодо євроінтеграції в Молдові. Згідно з доповіддю Служби інформації та безпеки (SIS), представленою 13 грудня директором Александру Мустяце, Росія втручалася у виборчий процес через підкуп виборців, кібернапади на виборчу інфраструктуру та мережу пропаганди на платформах Telegram, TikTok та YouTube.