Українська збірна з пляжного футболу не братиме участь у ЧС-2024 через участь Білорусі

Джерело: Асоціація пляжного футболу України

Збірна України з пляжного футболу заявила, що не братиме участь у чемпіонаті світу з пляжного футболу. Причиною стала участь Білорусі в турнірі.

Збірна разом з Українською асоціацією футболу зверталася до ФІФА та Міжнародної федерації пляжного футболу. Організації просили відсторонити Білорусь, оскільки їхня команда представляє країну, яка є співучасником збройної агресії проти України, але отримали відмову.

“Футбольні чиновники відмовилися це робити, як відмовилися від пропозиції, щоб білоруси зіграли без своїх національних символів”, — пояснили в АПФУ.

Чемпіонат світу з пляжного футболу відбудеться у Дубаї (ОАЕ) протягом 15-24 лютого. Україна мала бути на змаганнях одним з чотирьох представників Європи.

  • На Іграх нескорених-2023 українські спортсмени здобули 34 медалі, серед яких 12 – золоті. У Збірній Україні взяли участь 25 учасників – військові й ветерани ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.