Українські армійці «приземлили» ворожий гелікоптер Мі-8

Джерело: Олександр Сирський/Telegram

15 жовтня бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади збили російський гелікоптер Мі-8.

Гарно горить. Молодці, воїни, – зазначив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський, опублікувавши відео.

Зауважимо, в Україні триває 599-та доба повномасштабної російсько-української війни. Протягом цього часу, станом на 14 жовтня, українські воїни ліквідували вже більш як 287 тисяч російських загарбників.

Довідка. Мі-8 — радянський багатоцільовий вертоліт, розроблений на початку 1960-х років. Наймасовіший вертоліт з двома двигунами у світі, один з наймасовіших вертольотів в історії авіації. Широко використовується для виконання багатьох цивільних і військових завдань.

Може нести 64 некеровані снаряди типу С-5 або авіабомби вагою до 1100 кг. Снаряди С-5 почали доповнюватися блоками Б-8В із ракетами С-8. На зміну кулеметам А-12,7 прийшли танкові ПКТ, а на зовнішній підвісці додатково ставилися універсальні гарматні контейнери КПК-23-250, разові бомбові касети та контейнери дрібних вантажів КМГУ.

Вартість вертольота варіюється від 14 до 18 млн дол.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.