Українські гімнастки здобули вісім нагород на заключному етапі Гран-прі в Чехії

Джерело: “Суспільне. Спорт”

Збірна України з художньої гімнастики здобула вісім нагород на фінальному етапі Гран-прі у 2024 році, що проходив у місті Брно, Чехія.

На етапі у Брно Україну представили Вікторія Онопрієнко, Таїсія Онофрійчук та Поліна Городнича. У перший день змагань українки вибороли нагороди у багатоборстві та кваліфікувались до фіналу в окремих видах.

Як зазначається, Онопрієнко до бронзової медалі у багатоборстві додала ще два “золота”, зокрема, у вправах з обручем та булавою. Також українка посіла третє місце у вправах з м’ячем.

Тоді як Онофрійчук здобула “срібло” в чотирьох видах художньої гімнастики. Єдиною дисципліною, де вона не здобула нагороду, став фінал із булавами.

Поліна Городнича ж залишилась без нагород. В особистому багатоборстві  гімнастка посіла дев’яте місце, а ось у фінали окремих дисциплін кваліфікуватись не змогла.

Гран-прі з художньої гімнастики (Брно, Чехія):

  • Особисте багатоборство: “срібло” — Таїсія Онофрійчук, “бронза” — Вікторія Онопрієнко;
  • Булави: “золото” — Вікторія Онопрієнко;
  • Обруч: “золото” — Вікторія Онопрієнко, “срібло” — Таїсія Онофрійчук;
  • М’яч: “срібло” — Таїсія Онофрійчук, “бронза” — Вікторія Онопрієнко;
  • Стрічка: “срібло” — Таїсія Онофрійчук.

Загалом за чотири етапи Гран-прі з художньої гімнастики українки здобули 22 медалі.

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Майорки в останній протест проти масового туризму. Місцеві жителі під час маршу в Пальма-де-Майорці в неділю, 21 липня, несли транспаранти з написами: “Ваш рай, наш кошмар” і “Туризм так, але не настільки”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.