Українські Gres Todorchuk та UNITED24 опинилися в топі рейтингів Effie

Джерело: Effie Index

Українська агенція Gres Todorchuk та український бренд UNITED24 перебувають в топі глобальних та європейських рейтингів Effie Index 2023, тринадцятого щорічного рейтингу компаній, що стоять за найбільш ефективними маркетинговими ініціативами у світі.

Gres Todorchuk увійшла в топ-3 найефективніших незалежних агенцій року у всьому світі та очолила два рейтинги в Європі за критеріями – найефективніший офіс та найефективніша незалежна агенція. UNITED 24 серед топ-5 найефективніших брендів світу та став лідером даного рейтингу в Європі.

Ярослава Гресь поділилася враженнями від цієї новини.

“Пишу і не вірю. Тільки що був опублікований рейтинг Effie — найбільшої світової премії з ефективності. Згідно нього, Gres Todorchuk — незалежна агенція №1 в Європі і третя у світі. Бренд UNITED24 — №1 в Європі та четвертий в світі. Я згадую весь наш шлях і не маю ніяких слів, окрім подяки для команди, для наших партнерів, для кожного, хто нас підтримує. Просто знову і знову перечитую цей рядок”, – написала вона.

Скриншот

Зауважимо, що компанії FMCG/CPG, швидкого харчування та напоїв домінували у цьогорічних рейтингах.

Примітно, що AB InBev та McDonald’s займають перші місця у рейтингах маркетологів та брендів відповідно третій рік поспіль.

Скриншот

Довідка. Effie Index визначає та ранжує найбільш ефективні агентства, маркетологів, бренди, мережі та рекламно-комунікаційні групи, аналізуючи понад 4750 фіналістів та переможців глобальних, регіональних та національних конкурсів Effie Awards по всьому світу. Він оголошується щорічно і є найбільш всеохопним глобальним рейтингом ефективності маркетингу.

Президент Китаю Сі Цзіньпін заявив голові Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, що Вашингтон намагається втягнути Пекін у війну, “провокуючи КНР напасти за Тайвань.

Британський шеф-кухар, власник ресторанів із зірками Мішлен та ведучий “Пекельної кухні” розповів своїм шанувальникам про те, як ледь уникнув серйозної травми під час аварії на велосипеді в Коннектикуті, опублікувавши великий синець, наголосивши на необхідності застосування шолома.

16 червня голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться. Зокрема з 11:00 до 23:00 графіки відключень плануються дещо більшими, ніж у решту часу доби.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.