Українські партизани знищили штаб росіян у Новій Каховці – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Ввечері 29 серпня представники партизанського руху “АТЕШ” підірвали передвиборчий штаб російської партії “Единая Россия” у тимчасово окупованій Новій Каховці.

Зауважується, що штаб розташований за адресою вулиця Першотравнева 14. Під час успішної операції було знищено три військовослужбовці РФ, що відповідали за охорону цього об’єкту.

Також повідомляється, що внаслідок пожежі, що виникла після підриву, згоріла вся документація, яку окупанти завезли до “виборів”, призначених на 8-10 вересня.

У ЦНС пояснили, що у штабі працюють призначені російською армією колаборанти, які й здійснюють свою роботу під наглядом окупантів. Головною метою штабу є “легалізація російської окупації” й пропагандистська імітація “виборчого процесу”.

Раніше повідомлялося, що російські загарбники готуються до проведення псевдовиборів на ТОТ, які мають відбутися у вересні, де обиратимуть представників місцевих рад й затверджуватимуть гауляйтерів регіону.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.