Українські підприємства мають потужності, аби забезпечити потреби ЗСУ – Міноборони

Джерело: Міноборони

Українські підприємства мають потужності, аби забезпечити потреби ЗСУ в тиловому забезпеченні – на цьому наголосив заступник міністра оборони України Віталій Половенко після робочого візиту на одне з найпотужніших українських виробництв, де створюють тканину для армійського пікселя.

За словами заступника міністра, лише це підприємство має спроможність виготовляти до мільйона метрів тканини для Сил оборони на місяць. Віталій Половенко зазначив, що мета Міноборони – орієнтуватися саме на вітчизняних виробників.

“Ми розуміємо, що злагодженість між Міністерством оборони та українськими виробниками залежить від заздалегідь оголошеної потреби. Адже українському бізнесу потрібно завчасно розраховувати ресурси, аби пошити якісніший одяг для наших військових у великій кількості”, – сказав Віталій Половенко.

Відтак додав, що Міністерство оборони працює над тим, щоб налагодити  взаємодію з виробниками та завчасно оголошувати потреби для закупівель.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Президент України Володимир Зеленський в середу, 24 квітня, зустрівся з канцлером казначейства Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії Джеремі Гантом, який перебуває з візитом у Києві.

На трасі поблизу села Осокорівка Херсонської області російські війська скинули з безпілотника вибуховий предмет на вантажівку. 

Вранці 25 квітня війська РФ атакували Черкаську область, а саме місто Сміла, внаслідок чого є поранені та руйнування.