Українські пілоти вже відпрацьовують удари по повітряних та наземних цілях на F-16 – Ігнат

Джерело: Юрій Ігнат в етері телемарафону

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як проходять тренування українських пілотів на винищувачах F-16.

Він зазначив, що процес навчання триває і на даному етапі пілоти ЗСУ вже відпрацьовують тактичні прийоми.

“Відпрацьовують фактично завдання ударів по повітряних та неземних цілях. Адже важливо навчитись не лише літати на літаках і контролювати повітряний простір. На них треба воювати” – повідомив речник.

Ігнат додав, що триває також підготовка наземного персоналу, який вчиться обслуговувати винищувачі, їх озброєння та його програмування.

Він пояснив, що це необхідно для того, аби винищувачі максимально ефективно працювали в небі України, знищували повітряні, наземні та надводні цілі.

Окрім цього в Україні готують та адаптовують інфраструктуру “на певних майданчиках для того, щоб ці літаки могли застосовуватись з наших літовищ”.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.