Українські полярники показали, як пінгвіни ходять снідати до океану (Відео)

Джерело: Національний антарктичний науковий центр у Facebook

Науковці зі станції “Академік Вернадський” показали відео, як сотні пінгвіні вишиковуються й рушають снідати до океану.

“Лише погляньте на це юрбище пінгвінів, що вирушає на сніданок. Вранці кілька сотень зібралися на березі біля станції “Академік Вернадський”, щоб пірнути в океан за крилем”, – зазначили під відео полярники.

А також пояснили, чому перед тим, як стрибнути у воду, натовпи пінгвінів можуть досить довго тупцювати на узбережжі.

Відтак, вчені припускають, що вони чекають, доки пірне хтось перший – найсміливіший. Саме він ризикує найбільше, адже в океані на цих птахів чатують хижаки, насамперед морські леопарди.

Тож перший “плавець” може стати легкою здобиччю. Інколи пінгвіни навіть спеціально підштовхують одне одного у воду.

Коли ж пірнув перший – увесь гурт рушає за ним. До речі, це теж одне з харчових пристосувань. Якщо кинутися за їжею усім разом, то ризик для кожного птаха менше, ніж якщо вони будуть харчуватися поодинці. Адже поки леопард чи косатка вхопить когось одного, інші спокійно поїдять

“Зараз на острові Галіндез, де розташований “Вернадський”, вже зібралося близько 4 тис. субантарктичних пінгвінів. Тож тепер вийти спозаранку зі станції і побачити на березі чорно-біле сонмище, що стоїть у черзі за крилем, – не така вже й дивина”, – зазначили полярники.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.