Українські війська відбили у Росії території поблизу Бахмута – Міноборони

Джерело: Ганна Маляр в інтерв’ю The Guardian

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що українські війська відбили висоту над Бахмутом і успішно оточують російські війська в місті.

Маляр також попередила про ситуацію на півночі після того, як 12 000 цивільних жителів Харківської області отримали наказ про евакуацію.

В інтерв’ю Guardian Маляр наголосила, що російські солдати більше не можуть пересуватися навколо Бахмута на сході Донецької області, і досягається прогрес в обході ворожих сил з флангу після місяців жорстоких боїв.

Оскільки Україна наступала на околиці міста, Росія намагалася відвести їхні бойові підрозділи, атакуючи райони Харківської області, звільнені від російської окупації у вересні минулого року.

10 серпня українська влада наказала про обов’язкову евакуацію тисяч цивільних жителів із 37 міст і сіл Куп’янського району.

Раніше у Генштабі повідомили, що на Бахмутському напрямку за добу противник вів безрезультатні наступальні дії в районі Богданівки. Від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів, серед них Васюківка, Оріхово-Василівка, Богданівка, Часів Яр, Предтечине Донецької області.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.