Українські військові медики обмінялися досвідом із колегами з НАТО

Фото: Міноборони

Джерело: Міноборони

Українські військові медики обмінялися досвідом із колегами з Північноатлантичного альянсу в Брюсселі.

Відповідна робоча зустріч за участі представників Міністерства оборони, Командування Медичних сил ЗСУ та військових частин відбулася вперше за організації Комітету начальників військово-медичних служб НАТО та Центру передового досвіду військової медицини НАТО у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Понад 100 учасників із 17 країн-союзників і партнерів НАТО зібралися разом, щоб переглянути та проаналізувати спостереження, пов’язані з медичною підтримкою та медичним забезпеченням військових операцій у поточних і минулих конфліктних ситуаціях і війнах.

Представники країн-партнерів надали цінну інформацію та взяли участь у всіх дискусіях, підкресливши актуальність безпосереднього досвіду останніх конфліктів.

Досвід України був в центрі всіх дискусій – від надання допомоги пораненим до матеріально-технічного забезпечення, евакуації та реабілітації в умовах бойових дій, які ведуться з активним застосуванням БпЛА різного типу.

Результати робочої зустрічі безпосередньо вплинуть на медичну доктрину НАТО та парадигми навчання з метою покращення готовності, стійкості та колективної оборони.

Вони також будуть інтегровані в оперативні стандарти та освітні межі НАТО, зміцнюючи можливості медичного реагування Альянсу.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.