Українські військові розповіли, як їх таємно переміщували перед новим наступом Росії

Джерело: Sky News

Українські військові розповіли про те, як їх таємно передислокували для захисту кордону з Росією за кілька днів до початку нового вторгнення.

Командир артилерійського підрозділу 57-ї бригади повідомив, що їх гармати вели вогонь по російських військах за день до наземного вторгнення в північно-східний район Харкова. Він наголосив, що російські сили активно скупчувалися на кордоні.

Фото: Sky News / Саша, командир артилерійської батареї 57-ї бригади

Українське джерело розповіло, як Сили оборони намагалися накопичити сили перед наступом Росії. Ситуація була критичною, але після деякого часу стабілізувалася.

Проте кількості артилерійської амуніції та застарілої зброї було недостатньо для ефективного відбиття атаки. Українські військові наголосили, що додаткові боєприпаси допомогли б завдати більше шкоди російським силам.

На сьогодні ситуація на лінії фронту стабілізувалася, але запас боєприпасів у Сил оборони обмежений.

Фото: Sky News

Російське вторгнення показало нерівність військової потужності. Але, як зауважило видання, українці продовжують боротися, використовуючи усі доступні ресурси для захисту своєї землі.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.

США прийняли рішення зупинити постачання ракет Patriot іншим країнам, аби пришвидшити виконання замовлення України.