Українські військові збили ще один російський винищувач Су-34

Джерело: Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук

Українські захисники знищили черговий російський винищувач Су-34. Це вже сьомий збитий ворожий винищувач за тиждень.

Де було бито ворожий Су-34 не повідомляється. Водночас Олещук зазначив, що ПС ЗСУ атакували два ворожі винищувачі: Су-35 та Су-34.

“Цього разу можу сказати, що льотчику Су-35 пощастило – зманеврував і більше не ризикує. А от екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики “Вечного полета, братья”. Маю гарні результати об’єктивного контролю, щоб ніхто не сумнівався”, – написав командувач ПС ЗСУ.

Варто зауважити, що це вже сьомий збитий винищувач росіян за останні дні. Зокрема 17 лютого було збито два Су-34 та один Су-35. Наступного дня ПС повідомили про ще один збитий Су-34 окупантів. Вже 19 лютого було збито Су-34 та Су-35С.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.