Командувач Повітряних сил прокоментував збиття російських Су-34 та Су-35

Джерело: Микола Олещук/Telegram

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук прокоментував сьогоднішнє збиття українськими воїнами трьох російських літаків Су-34 та Су-35.

“На расии, як завжди, “потєрь нєт”. Нагадаю, що Су-35С – одномісний літак, Су-34 – двомісні. За радіоперехопленням, одного пілота знайшли, інших – “іщут”! Щось тут не сходиться, чи не так?”, – написав командувач Микола Олещук.

А також зазначив, що є така міжнародна супутникова пошуково-рятувальна система – Коспас-Сарсат (Cospas-Sarsat). При аваріях, вона сповіщає про місцезнаходження персональних радіобуїв пілотів.

“Як бачимо, система робоча! На фото – спрацювало аж чотири Cospas-Sarsat (точки на карті) – шукайте “братьев” у цих районах! Не дякуйте!”, – додав командувач Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 17 лютого, на Східному напрямку українські військові збили одразу три ворожі літаки – два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35.

“Уранці 17 лютого 2024 року на Східному напрямку підрозділами Повітряних сил Збройних сил України знищено одразу три ворожі літаки – два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35! Нас ніщо не зупинить! Дякую, воїни! Разом – до перемоги!”, – написав Микола Олещук.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.