Українські воїни знищили ворожу САУ «Гіацинт-С» та уразили ЗРК «Тор» – Тарнавський
Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram
Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що українські захисники знищили російську САУ “Гіацинт-С” та уразили ворожий ЗРК “Тор”.
Російські окупанти збільшили кількість атак за підтримки бронетехніки – повністю знищено 6 російських танків, ще два – зазнали значних ушкоджень.
В операційній зоні ОСУВ “Таврія” ворог завдав 20 авіаційних ударів, провів 49 бойових зіткнень та здійснив 919 артобстрілів.
Водночас українські захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.
Загальні втрати ворога минулої доби склали 386 осіб та 67 одиниць військової техніки. Зокрема, 8 танків, 7 ББМ, 14 артсистем, засіб ППО, 27 БпЛА, 5 автомобілів та 4 одиниці спеціальної техніки. Знищено два склади боєприпасів ворога.
- На Донеччині прикордонники Луганського загону знешкодили два російські безпілотники зі скидами.
- В Україні триває 692-га доба повномасштабного протистояння з російським агресором. За цей час українські воїни знищили більш як 372 тисячі російських загарбників.
- У Повітряних силах ЗСУ підтвердили інформацію про збиття літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряного пункту управління Іл-22 росіян. Додатково Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний поширив відео з радарів.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.