Українські воїни знищили ворожу САУ «Гіацинт-С» та уразили ЗРК «Тор» – Тарнавський

Зображення: Олександр Тарнавський/Telegram

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що українські захисники знищили російську САУ “Гіацинт-С” та уразили ворожий ЗРК “Тор”.

Російські окупанти збільшили кількість атак за підтримки бронетехніки – повністю знищено 6 російських танків, ще два – зазнали значних ушкоджень.

В операційній зоні ОСУВ “Таврія” ворог завдав 20 авіаційних ударів, провів 49 бойових зіткнень та здійснив 919 артобстрілів.

Водночас українські захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.

Загальні втрати ворога минулої доби склали 386 осіб та 67 одиниць військової техніки. Зокрема, 8 танків, 7 ББМ, 14 артсистем, засіб ППО, 27 БпЛА, 5 автомобілів та 4 одиниці спеціальної техніки. Знищено два склади боєприпасів ворога.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.