Українські захисники знищили російський самохідний міномет «Тюльпан» (Відео)
Джерело: ВМС ЗСУ.
Військовослужбовці Збройних сил України знищили самохідний міномет “Тюльпан”, який належав російським окупантам.
“Ліквідація ворожого 2С4, 240 мм самохідного міномета “Тюльпан”, – саме так підписали опубліковане відео у ВМС ЗСУ.
Відтак зазначили, що це – спільна робота артилеристів 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова та 74 окремого розвідувального батальйону.
Додамо, що в Україні триває 525-та доба з початку повномасштабного російського вторгнення. За цей період часу українські захисники знищили понад 247 тисяч російських окупантів.
Авіація сил оборони за минулу добу завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, 1 – по командному пункту та 1 по – зенітно-ракетному комплексу окупантів.
Крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби уразили 14 артилерійських засобів на вогневих позиціях, 4 станції радіоелектронної боротьби, 4 пункти управління, район зосередження озброєння та військової техніки, 6 засобів протиповітряної оборони, 3 райони зосередження особового складу, склад боєприпасів та ще два важливих об’єкти ворога.
- У Великій Британії військові готують елітну українську бригаду спецпризначенців для деокупації Криму. Визволити півострів планують до Різдва.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 13 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого є поранені серед мирних мешканців.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.