Британські війська готують українських спецпризначенців для деокупації Криму – ЗМІ

Джерело: Daily express з посиланням на джерела

У Великій Британії військові готують елітну українську бригаду спецпризначенців для деокупації Криму. Визволити півострів планують до Різдва.

Як розповіли у виданні, понад 2000 солдатів прибули у віддалений район Дартмура для участі в спеціальних навчаннях. За словами джерел, вони сформують вістря атаки під час контрнаступальних операцій.

Зазначено, що наступ буде включати в себе удари з повітря, суші і моря, при цьому українські спецпризначенці будуть використовувати техніку для підриву і паралічу російських армійців.

Навчання проходить в бойовому таборі в Окемптоні, штат Девон, який закритий для всіх інших військових частин та представників громадськості. Тренування під наглядом 42 королівських морських піхотинців включають класичні марші, а також групові атаки ротних командос з використанням бойових патронів в нічний час.

Як повідомило високопоставлене британське військове джерело, тренування зосереджене на використанні гнучкої тактики НАТО для допомоги українським військам “сформувати поле бою”, перш ніж завдати удару в саме серце ворога.

“Операція з повернення Криму буде являти собою багаторазові удари по російських силах”, – прокоментувало джерело, зауваживши, що успіх буде залежати від власної здатності українських воїнів швидко адаптуватися і долати труднощі.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барна.