Український бізнес допоміг фабриці М-Тас, яка постраждала через атаку РФ, відновити роботу
Джерело: пресслужба компанії М-Тас у Facebook
Українські компанії допомогли фабриці військового одягу М-Тас, склади якої зазнали пошкоджень та були знищені внаслідок ракетної атаки РФ, відновити своє виробництво.
Нагадаємо, що у Києві внаслідок ракетного удару РФ 2 січня пошкоджень зазнала фабрика М-Тас, що спеціалізується на виготовленні армійського тактичного одягу. Виробничі потужності та склади компанії зазнали руйнувань.
Компанія М-Тас займається виробництвом тактичного спорядження, одягу, взуття та різноманітних аксесуарів і є популярною в Україні. Вона оголосила про плани щодо відновлення роботи після оцінки завданих збитків, включно з можливістю відправлення наявних товарів або повернення коштів клієнтам.
Тоді міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін висловив свою підтримку компанії та зазначив, що вірить, що М-Тас зможе відродити своє виробництво.
Вже 20 січня компанія оприлюднила допис з подякою українським компаніям за допомогу у відновленні роботи фабрики М-Тас.
У дописі М-Тас оприлюднила всі українські компанії, які надали свою допомогу. Зокрема, серед них також були й іноземні компанії – “Polartec” та “Swallow”.
“Український бізнес – потужний та незламний! Дякуємо компаніям-партнерам, які в цей складний час прийшли нам на допомогу! Кожен з вас зробив неймовірний вклад у відновлення роботи виробництва М-Тас! Щиро дякуємо всім вам за допомогу та підтримку! Разом до перемоги”, – подякували у М-Тас.
Зазначимо, що одяг М-Тас має популярність серед українського керівництва, включаючи президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
- Широкомасштабна ракетна атака Росії на Україну 2 січня коштувала приблизно 620 мільйонів доларів.
- 2 січня під час масованого російського обстрілу, одна з ракет поцілила у лікарню у Києві, де проходять реабілітацію військові. Ворожа ракета не вибухнула, утім, її бойова частина застрягла у підлозі першого поверху закладу.
Українські десантники разом з іншими підрозділами в Курській області Росії захопили в полон 21 військовослужбовця армії окупантів.
4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.
Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.
Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.