Українським медикам передали 13 реанімобілів від розробників гри World of Tanks

Фото: Михайло Федоров/Telegram

Джерело: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров/Telegram

Українським лікарям передали 13 реанімобілів від творців легендарної гри World of Tanks.

У жовтні минулого року світовий розробник ігор Wargaming запустив благодійний проєкт #WargamingUnited для допомоги українським лікарям. Тоді через платформу UNITED24 вдалося зібрати понад $1 мільйон на машини швидкої допомоги — до збору долучилися люди зі 115 країн.

Вже зараз реанімобілі вирушили у Вінницьку, Львівську, Київську, Одеську, Харківську, Чернігівську, Запорізьку, Сумську та Херсонську області.

“Дякуємо Wargaming та всім, хто долучився до збору. Підтримуйте Україну, розповідайте про Україну”, – подякував очільник Мінцифри.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.