«Укроборонпром» відкрив перше представництво за кордоном

Джерело: АТ “Українська оборонна промисловість”/Telegram

“Укроборонпром” відкрив своє перше закордонне представництво у Вашингтоні, столиці США.

Представництво “Укроборонпрому” у Вашингтоні буде працювати за трьома основними напрямками: співпраця з бізнесом та експертними організаціями, взаємодія з державними та оборонними структурами, а також підтримка проєктів українських підприємств у США та інших країнах-партнерах.

“В українських компаній вже є низка принципових домовленостей з американськими колегами. Наявність представництва Укроборонпрому в США дозволить прискорити їх реалізацію та посилити інтеграцію української оборонки до оборонно-промислової бази НАТО”, – прокоментував міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Представництво “Укроборонпрому” у Вашингтоні буде займатися пошуком інвестицій та партнерів у США, оцінкою новітніх технологій та сприяти впровадженню спільних проєктів іноземних та українських команд.

“Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з американськими зброярами. Це можуть бути напрями боєприпасів, систем протиповітряної та протиракетної оборони, РЕБ тощо”, – уточнив генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.