«Укрпошта» та «Нова пошта» привітали одна одну з професійним святом

Джерело: Букви

Вчора, 9 жовтня, у Всесвітній день пошти “Укрпошта” та “Нова пошта” обмінялись привітаннями, створивши одна для одної марки.

“”Укрпошто”, поштові марки – це твоя стихія, але сьогодні, у День пошти, ми створили єдиний екземпляр спеціально для тебе. P.S.: можемо відправити на пам’ять, напишіть потрібне відділення НП”, – написали у “Новій пошті”.

Фото: “Нова пошта”

Згодом в “Укрпошті” відповіли:

“Зі Всесвітнім днем пошти, “Нова пошто”. Зробили для тебе справжню марку. Ходи на Хрещатик, 22 – обміняємося подарунками”.

Фото: “Укрпошта”

Користувачі з гумором відреагували на таку комунікацію й також привітали компанії.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.