«Укрзалізниця» інтегрувала «Дію» у свій застосунок для верифікації акаунтів

Джерело: “Укрзалізниця” та Мінцифри

“Укрзалізниця” впроваджує верифікацію акаунтів через “Дія.Підпис” для повернення квитків онлайн та боротьби з перекупниками.

Відтак, у черговому оновленні застосунку “Укрзалізниці” користувачам стала доступною верифікація акаунту за допомогою “Дія. Підпису”. Це дозволить розширити спектр можливих дій для верифікованих користувачів, а також є ще одним кроком на шляху до приборкання перекупів.

Відтепер придбання квитків через застосунок на найзатребуваніший поїзд №67/68 “Київ – Варшава” доступно тільки тим користувачам, які пройшли верифікацію акаунту через “Дію”.

Крім того, такі користувачі також зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси: більше ніякого претензійного повернення та папірців, верифіковані акаунти не матимуть цих обмежень.

Верифікація акаунтів через “Дія.Підпис” дасть змогу відстежувати потенційних перекупників і після перевірки блокувати їхні акаунти. Обліковий запис отримає відповідне маркування, і користувач не зможе купувати квитки на поїзд “Київ – Варшава” та повертати їх онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

Як верифікувати акаунт з “Дія.Підписом” під час купівлі квитка:

  • у застосунку “Укрзалізниці” виберіть потяг №67/68 “Київ – Варшава”;
  • підтвердьте особу з “Дія.Підписом”;
  • виберіть вагон і місце;
  • введіть дані про пасажира. Якщо купуєте квиток для себе – достатньо натиснути на кнопку з вашими даними після верифікації, яка розташована вище полів. Якщо для родича – власноруч заповніть його ім’я та прізвище;
  • оплачуєте квиток зручним способом.

Це все – квиток придбано.

Верифікація акаунту через “Дія.Підпис” ставатиме доступною користувачам поступово, після оновлення застосунку.

Нагадаємо, “Дія.Підпис” – це кваліфікований електронний підпис, який можна активувати за секунди у застосунку “Дія”. Для цього потрібно мати хоча б один з біометричних документів у “Дії”: ID-картку, закордонний паспорт або посвідку на проживання.

За весь час українці скористалися “Дія.Підписом” понад 20 млн разів.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.