«Укрзалізниця» інтегрувала «Дію» у свій застосунок для верифікації акаунтів

Джерело: “Укрзалізниця” та Мінцифри

“Укрзалізниця” впроваджує верифікацію акаунтів через “Дія.Підпис” для повернення квитків онлайн та боротьби з перекупниками.

Відтак, у черговому оновленні застосунку “Укрзалізниці” користувачам стала доступною верифікація акаунту за допомогою “Дія. Підпису”. Це дозволить розширити спектр можливих дій для верифікованих користувачів, а також є ще одним кроком на шляху до приборкання перекупів.

Відтепер придбання квитків через застосунок на найзатребуваніший поїзд №67/68 “Київ – Варшава” доступно тільки тим користувачам, які пройшли верифікацію акаунту через “Дію”.

Крім того, такі користувачі також зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси: більше ніякого претензійного повернення та папірців, верифіковані акаунти не матимуть цих обмежень.

Верифікація акаунтів через “Дія.Підпис” дасть змогу відстежувати потенційних перекупників і після перевірки блокувати їхні акаунти. Обліковий запис отримає відповідне маркування, і користувач не зможе купувати квитки на поїзд “Київ – Варшава” та повертати їх онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

Як верифікувати акаунт з “Дія.Підписом” під час купівлі квитка:

  • у застосунку “Укрзалізниці” виберіть потяг №67/68 “Київ – Варшава”;
  • підтвердьте особу з “Дія.Підписом”;
  • виберіть вагон і місце;
  • введіть дані про пасажира. Якщо купуєте квиток для себе – достатньо натиснути на кнопку з вашими даними після верифікації, яка розташована вище полів. Якщо для родича – власноруч заповніть його ім’я та прізвище;
  • оплачуєте квиток зручним способом.

Це все – квиток придбано.

Верифікація акаунту через “Дія.Підпис” ставатиме доступною користувачам поступово, після оновлення застосунку.

Нагадаємо, “Дія.Підпис” – це кваліфікований електронний підпис, який можна активувати за секунди у застосунку “Дія”. Для цього потрібно мати хоча б один з біометричних документів у “Дії”: ID-картку, закордонний паспорт або посвідку на проживання.

За весь час українці скористалися “Дія.Підписом” понад 20 млн разів.

Голова європейської дипломатії Кая Каллас привітала тверду позицію президента США Дональда Трампа щодо Росії, втім, розкритикувала ультиматум у 50 днів, оскільки росіяни продовжують неспровоковане вторгнення. Вона також закликала США підкріпити санкції військовою підтримкою України.

14 липня КП “Київський метрополітен” розпочав громадське обговорення можливих змін до правил перевезення тварин у підземці. Зокрема, мова про нові умови проїзду собак.

Китайський університет Dalian Polytechnic вигнав студентку за “недоречні контакти з іноземцем” та “підрив національної гідності” після того, як у мережі зʼявилися відео з нею та українським кіберспортсменом Данилом Тесленком (Zeus).

Ввечері 14 липня президент Володимир Зеленський провів розмову з главою Білого дому Дональдом Трампом. Сторони зокремо обговорили зміцнення українських позицій для досягнення миру.

За минулу добу в Україні зафіксували 203 пожежі, котрі охопили понад 145 гектарів землі. Причинами займань переважно стали спека та людська недбалість, а також російські обстріли.