«Укрзалізниця» запустила сайт для працевлаштування та адаптації ветеранів і ветеранок

Джерело: АТ “Укрзалізниця”

“Укрзалізниця” запустила новий сайт для ветеранів та ветеранок, що містить необхідну інформацію для працевлаштування та адаптації в компанії після служби. Компанія запрошує їх приєднатися до своєї команди.

В УЗ повідомили, що нині 10 579 її працівників служать у ЗСУ, а 1 441 вже повернувся до роботи. Водночас 570 колишніх залізничників загинули під час виконання своїх обов’язків. З початку 2022 року понад 13 000 працівників “Укрзалізниці” долучились до війська.

Ми гордимося їхньою мужністю та стійкістю і високо цінуємо їхній військовий досвід, відчуття справедливості, лідерські якості та здатність досягати результатів у команді. Вони – герої, і ми з нетерпінням чекаємо їхнього повернення до Укрзалізниці. Прагнемо зробити все можливе, щоб вони відчували себе комфортно та захищено: створюємо безбар’єрне середовище, де їх поважають і розуміють, відкриваємо нові можливості для їхнього професійного зростання. Укрзалізниця також відкрита для кожного захисника і захисниці, хто прагне стати частиною нашої залізничної родини”, – зазначив голова правління Євген Лященко.

На новому сайті розміщено інформацію про ветеранську політику компанії, детальний процес повернення ветеранів до роботи, програми підтримки, а також корисні ресурси для лікування та реабілітації.

У ветеранській політиці ми чітко прописали всі визначення та дії, яких мають дотримуватися HR-спеціалісти при поверненні та прийнятті ветеранів на роботу. Ми супроводжуємо ветеранів на кожному етапі цього процесу, допомагаючи їм освоїтись у робочому середовищі, адаптувати робоче місце і навіть змінити роботу через поранення. Також створена мапа “Шлях ветерана”, що містить покрокові інструкції основних дій для воїнів-залізничників, починаючи з моменту військової служби й до повернення в цивільне життя“, – повідомили у компанії.

  • Голова Рахункової палати Ольга Піщанська розповіла про значне недовиконання шести бюджетних програм у сфері соціального захисту ветеранів, де рівень виконання за вісім місяців 2024 року становив лише 17,7% запланованого.
  • Цьогоріч уряд виділив 5,7 млрд на придбання житла ветеранам. Грошову компенсацію отримають майже 2500 осіб.
  • 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
  • Уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранам. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.
  • У Міністерстві охорони здоров’я зауважили, що часом рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не даються легко. У відомстві надали поради, як спонукати ветеранів звернутися по необхідну допомогу.
  • Міністерство оборони України розпочало пілотний проєкт з реабілітації військовослужбовців, основним завданням якого є створення ефективного реабілітаційного простору за участі цивільних та військових закладів охорони здоров’я, соціальних служб та органів місцевого самоврядування.

На східному фронті, боронячи Україну від російського вторгнення, загинув партієць “Європейської Солідарності” з Острога Рівненської області Руслан Поліщук, повідомив лідер фракції Петро Порошенко.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що Україна виготовить 1,5 мільйона дронів до кінця року.

Міністерство закордонних справ України висловило занепокоєння щодо ситуації в Лівані після початку обмеженої наземної операції Ізраїлем.

На фестивалі циркового мистецтва Salieri Circus Award в Італії українку Анну Петренко виключили зі списку учасників після протесту проти запрошення до журі керівника Московського цирку Максима Нікуліна.

Речник МЗС Георгій Тихий спростував інформацію про міністра закордонних справ Андрія Сибігу в статті Financial Times (FT).