Укрзалізниця збільшила кількість поїздів з жіночим купе
Джерело: пресслужба Укрзалізниці
АТ “Укрзалізниця” поінформувала про запуск додаткових поїздів з жіночим купе на чотирьох нових напрямках.
Вже з 1 серпня жіночі купе зʼявилися на рейсах далекого сполучення:
- № 1/2 Харків — Івано-Франківськ.
- № 5/6 Запоріжжя — Ясіня;
- № 43/44 Черкаси — Івано-Франківськ;
- № 95/96 Київ — Рахів.
Традиційно квитки в жіночі купе повністю викупаються на тиждень наперед, проте ще доступні при плануванні поїздки заздалегідь. Також на поїзди із жіночими купе доступний моніторинг квитків з автовикупом — цей механізм дає можливість вихопити квитки із системи для пасажира автоматично, як тільки хтось із інших пасажирів, наприклад, поверне свій квиток.
Посадка до жіночих купе доступна жінкам та дітям, яким не виповнилося 6 років.
Додаткові поїзди поповнять перелік з восьми поїздів, що вже зараз курсують із жіночими купе:
- №15/16 Харків – Ясіня;
- №17/18 Харків – Ужгород;
- №26/236 Одеса – Ясіня;
- №3/4 Запоріжжя – Ужгород;
- №41/42 Дніпро – Трускавець;
- №29/30 Київ – Ужгород;
- №81/82 Київ – Ужгород;
- №75/76 Київ – Кривий Ріг.
Придбання квитків у жіночі купе доступне виключно в застосунку Укрзалізниці, де такі місця мають відповідну позначку.
Раніше ми повідомляли, що вперше за 18 років між Львовом та Варшавою запустили залізничне сполучення. Маршрут “Укрзалізниці” працюватиме у пересадковому форматі на хабовій станції Рава-Руська.
- “Укрзалізниця” повідомила про розширення переліку поїздів з пріоритетним бронюванням для військовослужбовців. Таке рішення має допомогти оборонцям у термінових поїздках.
- АТ “Укрзалізниця” поінформувала, що, вивчивши відгуки та досвід залізниць-партнерів, залучили експертів UAnimals, юристів, колег з Мінінфраструктури та вже подали на затвердження зміни стосовно правил перевезення тварин.
- АТ “Укрзалізниця” поповнила свій парк рухомого складу двома вагонами для медичної евакуації. Їх використовують для потреб Збройних Сил України, а саме транспортування поранених військових середньої тяжкості.
Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.
Президент України Володимир Зеленський викликав бурю суперечок серед гравців вебсайту азартних ігор Polymarket. Суперечка виникла через питання, чи одягав Зеленський костюм після початку повномасштабної російсько-української війни, а на кону стоїть 210 млн доларів.
Громадський діяч, підприємець, меценат, засновник мистецької агенції “Наш Формат” Владислав Кириченко звернувся до українців після того, як днями російським обстрілом було пошкоджено будівлю видавництва у столиці.
Український голкіпер Андрій Лунін, який виступає за мадридський “Реал”, розлютив фанатів через одне слово російською мовою.
У ніч на 9 липня (з вечора 8 липня) війська РФ здійснили одну з наймасованіших атак по Україні, випустивши загалом 741 засіб повітряного нападу, що стало новим антирекордом.